google-site-verification=8UoeK8L-Q7HPqiojsxHbtCHmop1J-QiAnAZb2RtFcXE

Sezono naujiena - flamenko šokio spektaklis "SVAJONĖS"

"Madam" premjera: apie pasirinkimą būti savimi.

"Užburiantys ir įtraukiantys pasirodymai!.."

FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk

    

Idėja ir choreografija – Sandra Domingo

Solo – Sandra Domingo

Šokėjų trupė: Kristina Rodenbeck, Roberta Vološinaitė, Ieva Džervutė, Dovilė Paužienė, Jūratė Saveikienė, Jurga Povilaitienė, Veronika Jašina, Vilma Dastikienė, Svetlana Janovičienė, Elvyra Ozerovska, Gulera Atajeva

Kostiumų dizainas ir gamyba/scenografija - Sandra Domingo

Aksesuarų dizainas ir gamyba – Dovilė Paužienė

Šviesų dailininkas – Jonas VološčenkaFlamenko šokio spektaklis „FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk“ - gyvenimo fiesta, kurioje tu pats pasirenki kada ir kaip tau būti laimingu.

Trys spektaklio dalys pasakoja apie tai, kad kiti tau gali pasakyti ką valgyti ir į ką tikėti, bet ką ir kada mylėti - tai tik tavo pasirinkimas.

O juk ir tikroji gyvenimo šventė slypi ne pompastiškoje žmonių, taurių ir šakučių aplinkoje, o kada tu pats randi vidinės stiprybės ir ramybės būti pačiu savimi tiek valgant, meldžiantis ar mylint.

Flamenko šokio teatras „Sandra Domingo“, plačiai gastroliuojantis užsienyje ir Lietuvoje, kviečia kartu dalytis gyvenimo džiaugsmu ir įkvėpimu. Spektaklyje žiūrovų laukia įspūdinga choreografija, svajinga muzika, būrys charizmatiškų flamenko šokėjų bei išskirtinio dizaino originalūs ispaniški kostiumai.