Sezono naujiena - flamenko šokio spektaklis "SVAJONĖS"

"Madam" premjera: apie pasirinkimą būti savimi.

"Užburiantys ir įtraukiantys pasirodymai!.."

Išskirtinio grožio spektaklis "FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk" jau pradėjo gastroles Lietuvoje!

Paskubėkite įsigyti bilietus geriausiose vietose! 

 

 Flamenko šokio spektaklis „FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk“ - gyvenimo fiesta, kurioje tu pats pasirenki kada ir kaip tau būti laimingu. Trys spektaklio dalys pasakoja apie tai, kad kiti tau gali pasakyti ką valgyti ir į ką tikėti, bet ką ir kada mylėti - tai tik tavo pasirinkimas.

 JIS pagaliau išvydo SCENOS ŠVIESĄ! Ilgai lauktas, kurtas su didele meile, ypatingų komandos pastangų ir aistros scenai rezultatas, turtingas netikėtais sprendimais, emocijomis, įspūdingais kostiumais ir charizma. Tai spektaklis, kurio gali pavydėti bet kuris ispanas. 


„Spektaklyje išsipildė mano sena slapta svajonė – visą sceną užpildyti bata de cola sukniomis su uodegomis'“ – dalijasi spektaklio choreografė Sandra Domingo. Spektaklio metu žiūrovai išvys net 12 itin žavingų flamenko šokėjų manevruojančių nedideliame plote su įspūdingomis uodegomis. „Kas buvo juokingiausia ir sunkiausia, kad visas tas uodegas pačiai ir reikėjo pasiūti... Dėl svajonės reikėjo labai daug naktų pasistengti“ - juokiasi Sandra.

 

Labai laukiame Jūsų spektakliuose, kad pasidalintume tikra FIESTA kartu! Valgysime, melsimės ir mylėsime. SAVAIP! http://www.flamenkosokioteatras.lt/lt/artimiausi-renginiai