google-site-verification=8UoeK8L-Q7HPqiojsxHbtCHmop1J-QiAnAZb2RtFcXE

Sezono naujiena - flamenko šokio spektaklis "SVAJONĖS"

"Madam" premjera: apie pasirinkimą būti savimi.

"Užburiantys ir įtraukiantys pasirodymai!.."

KARMEN: jei Dievas būtų moteris

 

    

Idėja ir choreografija – Sandra Domingo

„Karmen“– Sandra Domingo

Šokėjų trupė: Kristina Rodenbeck, Roberta Vološinaitė, Ieva Džervutė, Dovilė Paužienė, Jūratė Saveikienė, Nijolė Šalnaitė, Jurga Povilaitienė, Veronika Jašina, Vilma Dastikienė

Kostiumų dizainas ir gamyba/scenografija - Sandra Domingo

Šviesų dailininkas – Jonas Vološčenka 

 

 Debiutinis 2014 metais įkurto VšĮ "Flamenko šokio teatro" spektaklis. Analogo Lietuvoje neturintis "Flamenko šokio teatras" pirmą kartą Lietuvos žiūrovams pristatė naują, ispaniška dvasia ir flamenko ritmais dvelkiančią istoriją apie Karmen ir jos žemiškai dievišką prigimtį.

 Plazdantys flamenko šokėjų sijonai atskleis istoriją apie vieną iš daugelio tarp mūsų esančių moterų - Karmen, svajingą, kaprizingą ir tuo pačiu ryžtingą, už savo pasaulį kovojančią ir norinčią pripažinimo. Kiekviena moteris atpažins savąją Karmen ir norą dėlioti pasaulį pagal save: nuo vidinių savęs paieškų iki buitimi kvepiančių akimirkų. 

" KARMEN: jei Dievas būtų moteris" - tai flamenko šokio spektaklis, nepaliksiantis nei vieno abejingo, ir priversiantis kiekvieną pagalvoti, o koks pasaulis būtų pagal tavo Karmen?..

Spektaklyje žiūrovus džiugins ritmingas batelių flamenko ritmų kaukšėjimas, būrys charizmatiškų ispaniško žvilgsnio šokėjų. Įdomu tai, kad dalis audinių šokėjų autentiškiems kostiumams buvo atgabenta tiesiai iš Ispanijos. Kostiumams sunaudota daugiau nei šimtas metrų įvairiausių audinių. 

"Flamenko šokio teatras" džiaugiasi galėdamas Lietuvos publikai pasiūlyti šokio spektaklį, trykštantį ispaniška energija ir moteriškumu - "KARMEN: jei Dievas būtų moteris". Spektaklio trukmė - 1 val.