google-site-verification=8UoeK8L-Q7HPqiojsxHbtCHmop1J-QiAnAZb2RtFcXE

Sezono naujiena - flamenko šokio spektaklis "SVAJONĖS"

"Madam" premjera: apie pasirinkimą būti savimi.

"Užburiantys ir įtraukiantys pasirodymai!.."

Sandra Domingo – išraiškinga ir energinga profesionali flamenko šokėja ir choreografė, "Flamenko šokio teatro "Sandra Domingo“ įkūrėja. Lietuvių kilmės atlikėja Ispanijos šokio institute “Alicia Alonso” 2012 metais apsigynė ir įgijo scenos menų magistro laipsnį bei studijavo visame pasaulyje garsioje flamenko meno ir šokio mokykloje “Amor de Dios” (Madridas, Ispanija)), pas pripažintus ir premijomis apdovanotus flamenko šokio virtuozus kaip Maria Juncal, Joaquin Grilo, La Lupi, Carmen La Talegona, Alfonso Losa, Concha Jareno, David Paniagua, Olga Pericet, El Guito, Pepa Molina, Belen Fernandez, La Tati ir kt.

2012 m. Madrido teatre kartu su kolegomis pristatė eksperimentinį šokio spektaklį "J.S.Bachas: Goldbergo variacijos", vienoje iš Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstė vaidybos ir scenos meno paslaptis. 

Sandra turi daug lagaminų, nuolat gastroliuoja, gyvena tarp Vilniaus ir Madrido, papildomai veda flamenko šokio pamokas flamenko studijoje „Flamenko.lt“ Lietuvoje bei tarptautinius seminarus užsienyje. Tarp Sandros mokinių pačių įvairiausių tautybių žmonės: nuo ispanų, lietuvių, švedų iki azerbainiečių.  

2015 m. subūrusi charizmatišką šokėjų trupę ir įkūrusi savo vardo teatrą, Sandra Lietuvos ir Latvijos publikai  pristatė žiūrovų lūkesčius pranokusį debiutinį flamenko šokio spektaklį "KARMEN:jei Dievas būtų moteris", o šiuo metu nekantrauja norėdama pristatyti naują, itin daug energijos, pastangų ir laiko pareikalavusį projektą „FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk“.