google-site-verification=8UoeK8L-Q7HPqiojsxHbtCHmop1J-QiAnAZb2RtFcXE

Sezono naujiena - flamenko šokio spektaklis "SVAJONĖS"

"Madam" premjera: apie pasirinkimą būti savimi.

"Užburiantys ir įtraukiantys pasirodymai!.."

Idėja įkurti „Flamenko šokio teatrą "Sandra Domingo“ Lietuvoje ir flamenko meną perkelti į profesionalią teatro sceną buvo ilgą laiką kirbanti Sandros galvoje. O kuomet labai to nori, įdedi visą širdį ir nebijai svajoti, žiūri, kad vieną dieną ima ir išsipildo :) Tad po keletą metų trukusių iššūkių 2014 metais „Flamenko šokio teatras "Sandra Domingo"“ užgimė!

Teatro įkūrėja Sandra Domingo džiaugiasi galėdama pristatyti analogo Lietuvoje neturintį „Flamenko šokio teatrą "Sandra Domingo“'' kupiną nenustygstančių idėjų, metalu pakaustytų batų ir noro dalintis su žiūrovais ispaniška aistra ir meile šokiui. 

Čia gali išvysti ne tik klasikinio flamenko šokio meno, bet ir naujų bei originalių kūrybinių ieškojimų, kuomet flamenko šokio kalba išsiskleidžia dar kitomis spalvomis: netikėtumu, ekspresija ir originalumu. 

 

 Teatro trupę sudaro būrys įspūdingų ir charizmatiškų, itin skirtingų flamenko šokėjų, turinčių ne vieną dešimtį koncertų praktikos ir šokančių išskirtinai  flamenko! Sėkmingai pradėjusios savo flamenko šokėjų kelią vienoje garsiausių flamenko šokių mokykloje „Flamenko.lt“, dėl savo talento, flamenko technikos ir atsidavimo buvo pakviestos prisijungti prie Teatro šokėjų trupės bei kartu įgyvendinti savo aistrą scenai ir flamenko menui.